Zakończenie roku szkolnego 2021/2022

24 czerwca 2022  w sali gimnastycznej naszej szkoły odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022.

O godzinie 8:45 i 10:00 kolejno klasy 0-3 i 4-8 zgromadziły się na sali gimnastycznej.
Pani Dyrektor przywitała uczniów, rodziców, nauczycieli oraz pracowników szkoły.
Uczniowie otrzymali świadectwa, dyplomu oraz liczne nagrody za udział w konkursach.
Dyplom i puchar za najlepszą frekwencję otrzymała klasa 1 i 4.
Za pracę na rzecz szkołu i klasy wyróżniono również rodziców.
Czas umilały nam występy dzieci: piosenki, podziękowania, tańce oraz przedstawienie kółka teatralnego
pt. "Calineczka" oraz występ kółka flażoletowego z piosenką "Ogniska już dogasa blask".
Towarzyszyły nam rózne emocje rozpoczynając od łez radości, a skończywszy na łzach smutku.
Był to szczególny dzień dla klas 3 i 8.
Każda z tych klas wkracza w nowy etap, ale pamiętamy, że kończy się coś, żeby zacząć mogło się coś :)
Pani Dyrektor oficjalnie zakończyła rok szkolny 2021/2022 życząc wszystkim bezpiecznych wakacji!
Drodzy absolwenci, życzymy Wam sukcesów na tym nowym dla Was etapie.
Pamiętajcie, że warto zachować w sobie cząstkę dziecka :)